Motivační skupina pro uživatele návykových látek a hráče

 

Zveme Vás na otevřenou motivační skupinu, kam může přijít kdokoliv bez předchozího objednání. Na motivační skupině naleznete bezpečný prostor pro společné rozhovory o potížích s alkoholem, s drogami nebo se sázením. Nejedná se o klasickou skupinovou terapii, jak ji možná znáte. Skupina nabízí možnost sdílet, jak se Vám daří a co dělat dál. Můžete zde získat nebo upevnit své rozhodnutí změnit nevhodné návyky v podpůrném prostředí lidí se obdobným cílem. Také zde můžete získat představu, jaká forma léčby by pro Vás mohla být vhodná.

Skupina se koná každé úterý a čtvrtek od 9:30 do 11:00 (kromě státních svátků). Vstup je možný nejdříve v 9:15, a nejpozději v 9:45. K navštěvování motivační skupiny se není třeba objednávat. Stačí ve stanovený čas přijít do Terapeutického centra Podaných rukou, které sídlí na adrese Hilleho 5 v Brně.

Účast na skupině je zdarma, není potřeba se dopředu objednávat. Pokud máte jakékoliv otázky, napište nám či zavolejte:pokluda@podaneruce.cz, tel.: +420 775 882 605